Przejdź do treści

Nowoczesne oświetlenie sufitowe

Nowoczesne oświetlenie do salonu

Nowoczesne oświetlenie sufitowe

nowoczesne oświetlenie sufitowe

nowoczesne oświetlenie sufitowe

Wszyscy pewnie zastanawiacie się nie raz oglądając niesamowite aranżacje wnętrz, jakich elementów użyto, aby uzyskać taki efekt. W tym wpisie uchylę trochę rąbka tajemnicy i przedstawię jak w łatwy sposób uzyskać tzw. nowoczesne oświetlenie sufitowe.  Widziałem już bardzo wiele aranżacji wnętrz z „powieszanymi sufitami” oraz innymi pomysłami na nowoczesne oświetlenie, Jednak według mnie dużo lepszym, tańszym i prostszym rozwiązaniem są listwy oświetleniowe LED.  Sprawa wygląda dosyć prosto i nie wymaga wielkich nakładów czasu oraz pieniędzy. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie materiały i w prosty sposób możemy sami wykonać efektownie wyglądające oświetlenie do salonu, łazienki lub kuchni.

Jak zamontować listwy oświetleniowe, gdzie kupić jakie ceny?

Nowoczesne oświetlenie do salonu

Nowoczesne oświetlenie do salonu

Aby wykonać oświetlenie sufitowe przy użyciu listew oświetleniowych LED, potrzebne nam będą specjalnie do tego przygotowane listwy, które można kupić w wielu sklepach, jednak ja osobiście polecam listwy ze sklepu, który zajmuje się tylko i wyłącznie tym tematem: http://oswietleniowki.pl/. Na początku nie byłem obeznany z tym tematem, a oni swoją fachowa wiedzą doradzili mi jak i czego użyć. Wracając do temu, wszelkie wymienione w tym artykule materiały, znajdziecie własnie w tym sklepie. Poza listwami potrzebne będą nam taśmy, paski LED, zasilacze oraz klej montażowy do przyklejenie listew. Jeżeli nie wiecie, co z czym połączyć i co wybrać, warto skorzystać z gotowych zestawów oświetleniowych, które sklep ma w swojej ofercie. Wtedy wystarczy tylko wybrać wzór listwy oraz podać ilość metrów, jaka będzie nam potrzebna. Jeżeli chodzi o jakość wykonania, obsługę oraz czas realizacji w stosunku do ceny to mogę postawić 5 z plusem :).

Podsumowanie oraz Galeria

Warto zapoznać się z tym tematem, jeżeli planujemy remont, wystarczy tylko spojrzeć na poniższe realizacje, a zrozumiecie dlaczego. Miłego oglądania.

Galeria – listwy oświetleniowe: